Podmínky rezervace
Pro rezervaci je vyžadována platba předem dle domluvy. Nejčastěji platba fakturou, kartou nebo jinými metodami. Rezervace dvou a méně dní před příjezdem jsou placeny ve Vile Kubra hotově nebo na Ubytovně Kubra, případně můžete být odkázáni na jeden z rezervačních systémů jako je booking.com a další, kde si platební metodu můžete na základě podmínek vybrat.
 
Sleva v ceníku nabývá platnosti po jednorázové úhradě daného počtu dnů, v případě prodlužování pobytu cena za pokoj zůstává. Pro získání dalších slev, je nutno uhradit jednorázovou platbou dle počtu dnů daných ceníkem pro danou slevu. Slevy se vztahují vždy k danému pokoji.
 
Pobyt je vždy zaplacen nejpozději v den nástupu na ubytování. Poplatek již uhrazeného ubytování se při nevyužití služeb nevrací.
 
V případě jakýchkoliv problémů informujte recepci. V pokojích funguje WIFI připojení. Kouření ve všech prostorech vily je zakázáno. Zvířata (psi, kočky atd.) jsou ve vile zakázána.
 
Pro uplatnění slev studentů, školních výletů a táborů, je potřeba potvrzení například ve formě studentského průkazu.
 
Storno podmínky se odvíjejí od délky a velikosti požadované rezervace, jsou definovány dle dané faktury, podmínkami rezervačních servrů nebo smlouvou o ubytování.